Shopping bag0
Shopping Bag
0

Na kontaktoni

Na kontaktoni!

Per cdo pyetje rreth Mobilerise tone mund te vini ne showroom-in tone, ose mund te na kontaktoni nepermjet adreses se emailit dhe numrit te telefonit.

Te dhenat tona
Rruga Feizi Hizmo, Unaza e Re (perballe Astirit)
+355 68 409 2977
info@tafajz.com

ORARET
E hene – E shtune 08:00 – 17:00
E diele 08:00 – 14:00